با دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری به سادگی اب خوردن شماره موبایل مشتریان را در پنل پیامک جمغ آوری نمایید و همان لحظه پیامک انی کارت ویزیت الکترونیکی ارسال نمایید

دستگاه ثبت شماره موبایل

باتوجه به هزینه های زیاد تبلیغات، یکی از مناسب ترین راه های تبلیغ حوزه کاری شما، این دستگاه میباشد.

مشاوره و اطلاعات بیشتر تماس و واتساپ: 09999901059

با این دستگاه، شما میتونید مشتریان جدیدتون رو به مشتریان دائمی تبدیل کنید. و از این پس یک دفترچه تلفن که حاوی شماره مشتریان هستش رو داشته باشین تا در مواقع لازم اطلاع رسانی هایی از قبیل تخفیف ها، موجودی اجناس جدید، تبریک ها و …براشون پیامک ارسال کنید.

مزایای دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری

  1. ذخیره نامحدود شماره
  2. ارسال آنی پیامک
  3. قابلیت جا به جایی
  4. قابل اتصال به هات اسپات گوشی
  5. ظاهرا زیبا ، جذاب و کوچک برای جلب نظر مشتری و ایجاد حس کنجکاوی در مشتری
  6. قابل استفاده تمام مراکز ، با استفاده از اینترنت

دستگاه ثبت شماره مشتری به یک پنل پیامکی اتصال داره و با ثبت شماره ها در لحظه، مستقیم وارد قسمت دفترچه تلفن پنلتون میشه. در نتیجه دیگه لازم نیست شماره ها رو در یک برگه و یا دفتر به صورت دستی وارد کنید.

یکی از ویژگی های دیگر این دستگاه اینه که به محض ثبت شماره مشتری، همون لحظه یک پیامک خوشامدگویی براشون ارسال میشه. در نتیجه این موضوع علاوه براینکه برای یک مشتری جدید بسیار خوشاینده، باعث پرستیژ کسب و کار شما هم میشه.

از لحاظ شکل ظاهری، این دستگاه دارای صفحه نمایش فارسی هستش و ابعاد کوچک، وزنی سبک و ظاهر زیبایی رو داره و همین خصوصیات باعث جلب نظر مشتری میشه.

و اما کار کردن با دستگاه بسیار ساده هستش ، نیاز به اینترنت پرسرعتی نداره و برای راحتی کار شما یک دفترچه راهنما کنار دستگاه، موقع خرید به شما داده میشه.

 

در نتیجه با توجه به این خصوصیات، شما میتونید یکی از راه های تبلیغات کسب و کارتون رو با یک بار پرداخت هزینه، همیشگی داشته باشین.

سفارش دستگاه ثبت شماره موبایل: 09999901059

واتساپ و تماس تلفنی با شماره موبایل فوق یا

تماس با شرکت تابان اس ام اس 91099991-021

قیمت دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری

هزینه جذب یک مشتری جدید ، ۵ برابر حفظ مشتری قدیمی است ، پس باید در حفظ مشتریانمان تمام تلاش خود را داشته باشیم .

با استفاده از این دستگاه و پنل اس ام اس ساده اما قدرتمند می توانید ، اطلاعات مخاطبان یا مشتریان یا بازار هدف خود را دریافت و ذخیره کنید.

قطعا برای شما پیش آمده است که از جایی خرید کنید و در انتهای خرید از شما شماره موبایل درخواست شود که فروشگاه بتواند شما را از رسیدن کالای جدید مطلع نماید.

برخی از فروشندگان معمولا در دریافت شماره موبایل از مشتریانشان تردید دارند و نمی توانند از آنها شماره موبایل بگیرند، یا برخی از مشتریان از دادن شماره موبایل به فروشندگان تردید دارند و تلفن همراهشان را به صورت صحیح به فروشندگان نمی دهند. شاید مسائل اجتماعی نیز در این موضوع دخیل می باشد و از دید بسیاری از افراد کار درستی نیست که از کسی شماره موبایل دریافت شود، اما این دستگاه کمک میکند که در عین سادگی و با پرستیژ کاری بالا و بسیار حرفه ای و محترمانه شماره موبایل مشتری خود را دریافت نمایید یا از ایشان دعوت نمایند که شماره همراه خود را در دستگاه وارد نمایند.

با استفاده از این دستگاه مشتریان با اطمینان به اینکه تلفن همراهشان در محلی امن نگهداری می شود ، تلفن همراه خود را در دستگاه ثبت می کنند و فروشندگان هم اطمینان خواهند داشت که اطلاعاتی که در دستگاه ثبت شده است بسیار با ارزش است و در جای امنی ثبت و ضبط می شود. حتی اینکار باعث می شود که اگر صاحب فروشگاه فروشندگانی دارد و نمیخواهد که شماره مشتریان در اختیار فروشندگان قرار بگیرد این دستگاه بسیار امن کار خود را انجام میدهد و هرگونه دسترسی افراد غیر به شماره مشتریان را غیر ممکن می سازد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *